Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wszystkie zakupy z rabatem 10%. Ale tylko dla firm.

 

 

5-zl-2-quart-big

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą ma możliwość uzyskania rabatu 10% na zakup dowolnych towarów lub usług. We wszystkich sklepach w Polsce.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Całkiem niedawno informowaliśmy o ofercie jednego z polskich banków, który zaoferował swoim klientom 10% upustu na zakupy paliwa na wszystkich stacjach w Polsce (zobacz szczegóły). Okazuje się jednak, że to nie koniec tego typu ofert.

Kolejny z banków przebił bowiem tę ofertę pod każdym względem, oferując swoim klientom taki sam rabat, ale nie tylko na zakupy paliwa. Jeden z największych banków w Polsce gwarantuje bowiem, iż wszystkie zakupy dokonane kartą płatniczą tego banku będą objęte upustem w wysokości 10%. Niezależnie od tego, co i gdzie kupujemy. Rabat w wysokości 10% dotyczy więc wszystkich rodzajów zakupów, we wszystkich sklepach i punktach usługowych w Polsce.

Zobacz jak otrzymać kartę rabatową 10%

Czy każdy może wyrobić taką kartę? Nie. Bank nałożył dość istotne ograniczenie. Z oferty mogą bowiem skorzystać jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty płatniczej są całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta. Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie 5 minut i w całości odbywa się on-line (zobacz szczegóły). W celu uzyskania karty, wystarczy wypełnić krótki formularz. W ciągu 2 dni otrzymamy kartę, która umożliwi nam dokonywanie dowolnych zakupów z rabatem 10%.

Sprawdź jak otrzymać kartę z rabatami na wszystkie zakupy w Polsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?