Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nowe środki na rozwój małych firm

 

 

5-zl-2-quart

Nawet 550 000 zł na preferencyjnych warunkach może uzyskać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą. Jest tylko jeden warunek.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Specjalnie dla osób prowadzących działalność gospodarczą jedna z instytucji finansowych przygotowała wyjątkową ofertę. W ramach promocji oferuje małym firmom możliwość pozyskania szybkiego finansowania na preferencyjnych zasadach. Przedsiębiorca ma możliwość uzyskania środków na dowolny cel. Jedynym ograniczeniem jest kwota finansowania, która nie może przekroczyć 550 tys. zł (sprawdź jakie warunki należy spełnić).

Kwotę finansowania przedsiębiorca określa sam, jednak kwota ta nie może przekraczać wymienionej kwoty maksymalnej. Preferencyjne warunki finansowania małych działalności nie sprowadzają się jedynie do obniżonego oprocentowania. Przedsiębiorca nie musi także przedstawiać zabezpieczeń. Bank nie wymaga również przedstawiania biznesplanu, faktur ani zaświadczeń. Jedynym warunkiem, jaki stawia bank jest staż firmy. Przedsiębiorca musi bowiem funkcjonować na rynku od co najmniej 12 miesięcy.

Sprawdź jak wnioskować o preferencyjne finansowanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?