Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Pożyczka na rozwój firmy: Wystarczy sam wpis do rejestru

 

 

pieniadze-mam

Takie pożyczki były do tej pory udzielane jedynie osobom prywatnym. Teraz możliwe jest uzyskanie pożyczki firmowej na dowolny cel jedynie na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców.


Sprawdź szczegóły oferty

Instytucja finansowa znana do tej pory przede wszystkim z udzielania pożyczek osobom fizycznym, zaczęła właśnie udzielać pożyczek z przeznaczeniem na rozwój firmy. Osoby prowadzące działalność gospodarczą uzyskały tym samym dostęp do szybkiej gotówki na zasadach niemal identycznych jak w przypadku pożyczek dla ludności.

Sprawdź jak uzyskać finansowanie dla Twojej firmy

Oferta pożyczki wyróżnia się wyraźnie na tle rynku z powodu ograniczenia do minimum formalności stawianych klientowi. Do udzielenia pożyczki wystarczy bowiem jedynie samo potwierdzenie wpisu do rejestru CEiDG. Wpis taki posiada każda osoba prowadząca działalność gospodarczą na terenie Polski. Zaletą pożyczki zaciągniętej na firmę jest możliwość zaliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej.

Oprócz formalności ograniczonych do minimum, pożyczkodawca zapewnia ekspresową decyzję i udzielenie pożyczki w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku. Same zgłoszenia przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu. Instytucja finansująca zapewnia ponadto, iż pożyczka oparta jest na maksymalnie przejrzystych zasadach i nie zawiera ukrytych kosztów.

Zobacz jak zaciągnąć szybką pożyczkę na firmę

 

 


Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?