Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

6,5% na zwykłym koncie oszczędnościowym

 

 

inwestycje-wzrost

Odsetki na poziomie 6,5% z możliwością wypłaty środków w każdym momencie, bez utraty odsetek. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku, biorąc pod uwagę fakt, iż konto prowadzone jest całkowicie za darmo.


Sprawdź szczegóły oferty

Konto oszczędnościowe Optima oferuje oprocentowanie środków na poziomie znacznie wyższym niż większość dostępnych na rynku lokat. Dodatkowo, lokaty mają to do siebie, iż pociągają za sobą konieczność zamrożenia środków na określony w umowie okres. Wypłata środków z takich lokat przed zakończeniem ich trwania powoduje więc utratę części lub nawet całości wypracowanych odsetek. Tym bardziej miłą niespodzianką okazała się oferta, w której lokatę zastąpiono kontem oszczędnościowym. Środki zgromadzone na koncie oszczędnościowym mogą być wypłacane w dowolnym momencie i w dowolnych ilościach, bez groźby utraty odsetek.

Więcej o ofercie Optima

Założenie i prowadzneie konta jest całkowicie darmowe. Haczyki? Oprocentowanie 6,5% dotyczy salda do 40 000 zł. Dla salda powyżej tej kwoty oprocentowanie nieznacznie spada i wynosi 5,8%. Zważając jednak na to, iż jest to konto oszczędnościowe a nie lokata, na której musimy zamrażać środki na dłuższy okres, nawet to nieznacznie obniżone oprocentowanie stanowi obecnie ofertę bezkonkurencyjną.

Jak założyć konto Optima?

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?