Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Bezzwrotne wsparcie dla firm w 2024 roku

 

 

5-zl-2-quart-big

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może otrzymać aż 2850 zł w ramach bezzwrotnego wsparcia dla firm. Każdemu przedsiębiorcy przysługuje również darmowy bon zakupowy do serwisu Allegro o wartości aż 700 zł.

 

 

Nowy program obejmie tylko te osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Już teraz, każdy przedsiębiorca może otrzymać dopłatę w wysokości aż 2850 zł oraz darmowy voucher, przy użyciu którego może dokonać całkowicie bezpłatnych zakupów w serwisie Allegro. W jaki sposób?

Na kwotę bezzwrotnego wsparcia składają się cztery elementy:

  • Zwrot kosztów paliwa w kwocie 1000 zł
  • Środki na start w kwocie 350 zł
  • Bezzwrotny benefit w wysokości 1500 zł oraz
  • Darmowy voucher Allegro o wartości 700 zł (zobacz szczegóły).

Warunkiem otrzymania środków jest wyrobienie bezpłatnej karty w jednym z polskich banków. Co istotne, z dofinansowania skorzystać mogą jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty dla takich osób są całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta (zobacz szczegóły).

Wszystkie zakupy paliwa dokonane kartą na dowolnej stacji w Polsce objęte są rabatem  w wysokości 10% (zobacz, jak otrzymać rabat). Oprócz refundacji kosztów paliwa, każdy przedsiębiorca otrzymuje też środki na start w kwocie 350 zł. Łącznie, każdy przedsiębiorca może więc obniżyć koszty tankowania paliwa aż o 1350 zł.

Zarówno zwrot kosztów paliwa w kwocie 1000 zł, jak i  środki startowe w kwocie 350 zł przyznawane są każdemu przedsiębiorcy, który założy konto za pośrednictwem tej strony, podając w formularzu specjalny kod promocyjny. Kod uprawniający do otrzymania refundacji paliwowych dostępny jest tutaj.

Dodatkowy benefit w wysokości 1500 zł przyznawany jest przedsiębiorcy za regularne korzystanie z konta. Łącznie więc suma bezzwrotnego wsparcia dla każdej firmy wynosi aż 2850 zł.

Ostatnim elementem wsparcia jest bon zakupowy do serwisu Allegro. Na podstawie bonu możemy dokonać dowolnych zakupów, u dowolnych sprzedawców na Allegro na łączną kwotę aż 700 zł, nie płacąc przy tym ani złotówki z własnej kieszeni. Zobacz, jak wyrobić bon zakupowy Allegro.

Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie kilka minut i w całości odbywa się on-line. Wniosek dostępny jest na tej stronie.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?