Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Darmowy tablet dla przedsiębiorcy

 

 

tablet

Jeden z polskich banków rozdaje swoim klientom nowe tablety Philips Amio. Darmowy tablet może otrzymać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Warunkiem otrzymania darmowego tabletu jest prowadzenie działalności gospodarczej oraz założenie w banku konta firmowego. Otwarcie i prowadzenie konta jest całkowicie darmowe. Bank nie pobiera opłat za przelewy. Darmowe jest również wydanie i obsługa karty płatniczej. Każdy nowy klient otrzymuje za darmo nowy tablet Philips Amio z ekranem dotykowym multi-touch, procesorem dual-core 1.5 GHz, ważący zaledwie 0,285 kg.

Jak otrzymać darmowy tablet?

Oferta skierowana jest nie tylko do już istniejących firm, ale również do tych nowo zakładanych. Istniejąca firma nie musi jednak zamykać swojego dotychczasowego rachunku. Stary rachunek w innym banku można pozostawić, zakładając jednocześnie nowy rachunek dla uzyskania dodatkowych korzyści, takich jak darmowy tablet. W ten sposób firma nie musi zmieniać numeru konta używanego w rozliczeniach z kontrahentami a jednocześnie uzyskuje możliwość skorzystania z darmowych bonusów w innym banku.

Cała procedura założenia konta zajmuje 5 minut i prawie w całości odbywa się on-line. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy na maila numer konta oraz dane do logowania. W ciągu kilku dni kurier dostarczy nam tablet oraz umowę. To wszystko! Od tego momentu możemy korzystać z naszego nowego tabletu.

Jak założyć konto z darmowym tabletem?

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?