Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dopłaty do zakupu paliwa. Aż 1400 zł dofinansowania.

 

 

logo-stacje-benzynowe

To nie koniec taniego tankowania. Już teraz każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może otrzymać dopłatę do zakupu dowolnego paliwa. Łączne dofinansowanie dla jednego przedsiębiorcy wynosi aż 1400 zł.

 

Większość sieci stacji benzynowych zakończyła już wakacyjne promocje. Oznacza to, że przy tankowaniu nie uzyskamy już zniżek w wysokości kilkudziesięciu groszy na litrze. Wyjątek stanowią jednak osoby prowadzące działalność gospodarczą. W ich przypadku bowiem tankowanie może okazać się jeszcze tańsze niż dotychczas.

 

Aż 1400 zł dofinansowania dla firmy

Ruszyła właśnie nowa promocja. Tym razem jednak obejmie tylko te osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Już teraz, każdy przedsiębiorca może bowiem otrzymać zwrot kosztów paliwa w kwocie 1000 zł. W jaki sposób?

Warunkiem otrzymania dopłaty jest założenie konta i wyrobienie bezpłatnej karty w jednym z polskich banków. Z dofinansowania skorzystać mogą jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty dla takich osób są całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta (zobacz szczegóły).

To jednak nie wszystko. Oprócz refundacji kosztów paliwa, każdy przedsiębiorca zakładający konto otrzymać może bowiem także bon o wartości 400 zł. Łącznie, każdy przedsiębiorca może więc obniżyć koszty tankowania paliwa aż o 1400 zł.

Zarówno dofinansowanie w kwocie 1000 zł, jak i bon na 400 zł przyznawane są każdemu przedsiębiorcy, który założy konto za pośrednictwem tej strony, podając w formularzu specjalny kod promocyjny. Kod uprawniający do otrzymania bonu paliwowego dostępny jest tutaj.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?