Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Powrót tanich kredytów mieszkaniowych i refinansowych

 

 

dom-kredyt

Po długim okresie zastoju, powracają atrakcyjne oferty kredytowe. Znów można zaciągnąć kredyt na 100% wartości nieruchomości z okresem kredytowania nawet do 40 lat. Również w walucie. Na identycznych warunkach można refinansować stary kredyt.


Sprawdź szczegóły oferty

Analizowany kredyt zajmuje obecnie pierwsze miejsce w rankingach. Do końca października kredyt udzielany jest bez prowizji. Bank umożliwia pełne finansowanie - kredyt udzielany jest nawet na 100% wartości nieruchomości, przy czym maksymalna kwota kredytu jest nieograniczona. Maksymalny okres kredytowania wynosi 40 lat.

Co ważne, bank udziela kredytu nie tylko w złotówkach, ale również w walucie obcej. O kredyt mogą wnioskować zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wykonujące wolny zawód, jak i osoby zatrudnione na umowę o pracę. W tym drugim przypadku nie ma znaczenia czy umowa została zawarta na czas określony czy też nieokreślony.

Więcej o kredycie

Nowe, atrakcyjne warunki kredytowania dotyczą zarówno nowych kredytów mieszkaniowych, jak i sytuacji w której klient zaciąga kredyt refinansowy, którym chciałby sfinansować spłatę starego kredytu mieszkaniowego w innym banku.

Bank udziela kredytu zarówno na zakup mieszkania, domu lub gruntu jak również na budowę domu. Kredytem można sfinansować również remont nieruchomości lub dokończenie budowy. Kredyt na 100% wartości nieruchomości udzielany jest zarówno na zakup mieszkania, jak i na zakup działki.

Niebagatelnym atutem oferty są niezwykle zrozumiałe i przejrzyste procedury kredytowe, dzięki czemu decyzja kredytowa podejmowana jest w bardzo krótkim czasie.

Sprawdź warunki udzielenia kredytu

 

 


Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?