Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

W 2024 roku tańsze paliwo dla firm

 

 

logo-stacje-benzynowe

Już teraz każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może otrzymać 10% rabatu i dopłatę do zakupu dowolnego paliwa. Łącznie, wydatki na zakup paliwa można obniżyć aż o 1350 zł.

 

 

Nowa promocja obejmie tylko te osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Już teraz, każdy przedsiębiorca może bowiem obniżyć koszty zakupu paliwa aż o 1350 zł. W jaki sposób?

Na kwotę dofinansowania składają się dwa elementy. Pierwszym jest zwrot kosztów paliwa w kwocie 1000 zł. Warunkiem otrzymania tej dopłaty jest wyrobienie bezpłatnej karty paliwowej w jednym z polskich banków. Wszystkie zakupy paliwa dokonane tą kartą objęte są upustem w wysokości 10%. Rabat w wysokości 10% dotyczy zakupów wszystkich rodzajów paliw (ON, benzyna, LPG) na wszystkich stacjach benzynowych w Polsce. Zobacz, jak otrzymać dodatkowy rabat.

Co istotne, z dofinansowania skorzystać mogą jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty paliwowej dla takich osób są całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta (zobacz szczegóły).

To jednak nie wszystko. Oprócz refundacji kosztów paliwa, każdemu przedsiębiorcy korzystającemu z karty paliwowej przysługuje bowiem także bon paliwowy o wartości 350 zł. Łącznie, każdy przedsiębiorca może więc obniżyć koszty tankowania paliwa aż o 1350 zł.

Zarówno zwrot kosztów paliwa w kwocie 1000 zł, jak i bon paliwowy na 350 zł przyznawane są każdemu przedsiębiorcy, który założy konto za pośrednictwem tej strony, podając w formularzu specjalny kod promocyjny. Kod uprawniający do otrzymania bonu paliwowego dostępny jest tutaj.

Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie kilka minut i w całości odbywa się on-line. Wniosek o przyznanie 1350 zł w ramach karty paliwowej dostępny jest na tej stronie.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?