Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

6,3% na zwykłym koncie

 

 

skarbonka-lokataOprocentowanie na poziomie 6,3% na zwykłym koncie. Możliwość wypłaty środków w każdym momencie, bez utraty odsetek. Konto jest całkowicie darmowe. To obecnie najlepsza oferta na rynku.


Sprawdź szczegóły oferty

Konto oszczędnościowe oferuje oprocentowanie środków na poziomie 6,3% czyli znacznie wyższym niż większość dostępnych na rynku lokat. W przeciwieństwie do lokaty, na tym koncie nie trzeba zamrażać środków. Pieniądze zgromadzone na koncie możemy wypłacać w każdym momencie i w dowolnych ilościach, bez groźby utraty odsetek. Bank nie pobiera żadnych opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Również przelewy z konta są darmowe. Założenie konta nie wiąże się z wykupieniem jakichkolwiek innych produktów banku. Zakładając konto, uzyskujemy za to darmowy dostęp do serwisu transakcyjnego i pełnej bankowości on-line.

Więcej o ofercie

Oprocentowanie w wysokości 6,3% obowiązuje do lutego przyszłego roku dla kwot do 40 tys. zł. Po tym okresie lub dla kwot większych, oprocentowanie spada, ale nieznacznie. Standardowe oprocentowanie wynosi bowiem aż 5,8%, a więc jest jedynie o 0,5% punktu procentowego niższe od promocyjnego. Jeżeli takie oprocentowanie było by jednak niewystarczające, bank umożliwia również założenie typowej lokaty z oprocentowaniem jeszcze wyższym niż to promocyjne.

Co ciekawe, bank zastosował niezwykle innowacyjny sposób zakładania konta, który nie wymaga ani jednej wizyty w banku. Konto można bowiem założyć całkowicie przez internet, bez potrzeby podpisywania jakichkolwiek dokumentów. Jednocześnie, bezpieczeństwo naszych pieniędzy gwarantowane jest przez jeden z największych polskich banków objęty gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Cała procedura założenia konta zajmuje 5 minut i w całości odbywa się on-line. Po wypełnieniu krótkiego formularza, podpisujemy umowę za pomocą sms-a. Natychmiast po tym otrzymujemy numer swojego konta. Aby je aktywować, dokonujemy przelewu w wysokości minimum 1 zł. Po dokonaniu przelewu, konto zostaje automatycznie uruchomione. To wszystko! Od tego momentu cieszymy się najwyższymi w Polsce odsetkami.

Jak założyć konto 6,3% ?

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?