Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Bon paliwowy o wartości 500 zł i kolejne zniżki na stacjach

 

 

logo-stacje-benzynowe

Wakacyjne rabaty na stacjach benzynowych to nie ostatnie słowo w kwestii tańszego tankowania. Już teraz bowiem każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może otrzymać bon paliwowy uprawniający do zakupu dowolnego paliwa o wartości aż 500 zł.

 

Przypomnijmy, że już na początku wakacji PKN ORLEN wprowadził rabaty na paliwo w wysokości 30 groszy na litrze. W ślad za Orlenem szybko poszły również pozostałe sieci stacji benzynowych, które obecnie także oferują podobne zniżki.

Rabaty oferowane bezpośrednio na stacjach benzynowych to jednak nie jedyny sposób na obniżenie kosztów tankowania. Przypomnijmy bowiem, że każda osoba prowadząca działalność gospodarczą ma możliwość obniżenia ceny dowolnego paliwa na dowolnej stacji w Polsce o dodatkowe 10%, co daje dodatkową obniżkę w wysokości ok. 70 groszy na litrze. Co istotne, upustami objęte są w tym przypadku nie tylko benzyna i olej napędowy, ale również gaz LPG (zobacz szczegóły).

 

Teraz również bon paliwowy o wartości 500 zł

Promocja, o której pisaliśmy już wcześniej, teraz rozszerzona została o nowy element. Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może teraz bowiem - oprócz upustu w wysokości 10% ceny paliwa - otrzymać również bon paliwowy o wartości 500 zł. W jaki sposób?

Warunkiem otrzymania bonu paliwowego jest wyrobienie bezpłatnej karty paliwowej w jednym z polskich banków. Z bonu paliwowego skorzystać mogą jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty paliwowej są przy tym całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta.

Bon paliwowy o wartości 500 zł przyznawany jest każdemu przedsiębiorcy, który założy konto za pośrednictwem tej strony, podając w formularzu specjalny kod promocyjny. Kod uprawniający do otrzymania bonu paliwowego dostępny jest tutaj.

Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie kilka minut i w całości odbywa się on-line. Wniosek o bon paliwowy dostępny jest na tej stronie.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?