Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Bezpłatna księgowość z dopłatami

 

 

5-zl-2-quart-big

Prowadzisz działalność gospodarczą? Otrzymasz darmową księgowość z dopłatą. Zyskać można od 200 zł do nawet 2000 zł.

 

 

Osoby prowadzące działalność gospodarczą dostały właśnie swoje 5 minut. Instytucje finansowe szczególnie w tym okresie zabiegają bowiem o klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zabiegają do tego stopnia, że zaczęły oferować nowym klientom nie tylko wypłatę bonusowych pieniędzy lecz także zupełnie bezpłatną księgowość dla firmy. A to wszystko w zamian za... założenie darmowego konta w banku. Oto fragment oferty przygotowanej przez jeden z największych banków w Polsce: 

pekao-korzysci

Jedynym warunkiem uzyskania dostępu do bezpłatnej księgowości jest założenie konta w banku. Co ciekawe, konto jest prowadzone za darmo, a jego bieżąca obsługa jest również bezkosztowa (zobacz szczegóły).

Nowy klient banku, natychmiast po założeniu konta uzyskuje dostęp do darmowej usługi księgowej. Co istotne, dostęp do usługi uzyskujemy również poprzez aplikację w smartfonie, co umożliwia nam m.in. mobilne wystawianie faktur w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie. W ramach tej bezpłatnej usługi otrzymujemy dostęp do usługi księgowej bez opłacania jakiegokolwiek abonamentu. Firma nie pobiera żadnych opłat za rejestrację i korzystanie z usługi. Zobacz jak zarejestrować się do systemu bezpłatnej księgowości.

To jednak nie koniec. Za korzystanie z bezpłatnej księgowości Bank przekazuje bowiem swojemu klientowi dopłatę w wysokości 200 zł. Jeśli zaś dodatkowo korzystamy z karty do konta, bank zwróci nam aż 600 zł za dokonane kartą zakupy. Łącznie, w formie dodatkowych bonusów, otrzymać możemy aż 2000 zł (nie licząc korzyści, jakie uzyskujemy, pozbywając się opłat na rzecz księgowego). Tutaj sprawdzisz wysokość wszystkich bonusów.

Co ważne, przedsiębiorca zakładający konto z darmową księgowością nie musi zamykać swojego dotychczasowego rachunku. Stary rachunek w innym banku można pozostawić, zakładając jednocześnie nowy rachunek dla uzyskania dostępu do bezpłatnej usługi księgowej.

Cała procedura założenia konta zajmuje niecałe 5 minut i w całości odbywa się on-line. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy na maila numer konta oraz dane do logowania. To wszystko! Od tego momentu możemy korzystać z darmowej księgowości i oczekiwać na przelew gwarantowanych kwot dopłaty. Sprawdź, jak uzyskać dopłatę i dostęp do bezpłatnej księgowości

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?