Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Darmowe zakupy na 700 zł

 

 

biedronka

Darmowe zakupy w Biedronce dzięki specjalnym kartom płatniczym. Oferta przeznaczona dla pierwszych 5 tys. osób.

 

Od Nowego Roku już nie jeden, a dwa banki wydają bezpłatne karty uprawniające do darmowych zakupów w Biedronce. Łącznie każda osoba może otrzymać aż 700 zł do wydania w tej największej sieci sklepów w Polsce.

Pierwszym z banków oferujących darmowe zakupy w Biedronce jest BGŻ BNP (darmowy bon na 300 zł), zaś drugim -  Citibank (darmowy bon na 400 zł). Wyrabiając obie karty, dostajemy łącznie 700 zł. To jednak nie wszystko. Wyrabiając je bowiem dla dwóch osób w rodzinie - otrzymamy aż 1400 zł.

Bon na darmowe zakupy w Biedronce o wartości 300 zł może otrzymać każda osoba, która do końca miesiąca złoży wniosek o wydanie darmowej karty w banku BGŻ BNP. Zobacz jak to działa.

Jakie warunki należy spełnić? Po pierwsze - do tej nietypowej promocji może przystąpić jedynie osoba pełnoletnia. Po drugie - karta uprawniająca do darmowych zakupów wydawana jest jedynie tym osobom, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały karty w banku organizującym promocję. I wreszcie ostatni warunek - trzeba zdążyć ze złożeniem formularza. Bonusowa karta jest bowiem ograniczona ilościowo i zostanie przyznana jedynie dla 5 tysięcy osób w Polsce. Tutaj możesz sprawdzić, czy formularz rejestracyjny jest nadal aktywny.

Warunki otrzymania karty w Citibanku są podobne jak w BGŻ, z tą jednak różnicą, że w tym przypadku nie trzeba się aż tak spieszyć. Citibank rozdaje bowiem karty do Biedronki aż do 6 marca. Zobacz, jak otrzymać kartę z bonusem 400 zł.

Wyrabiając bezpłatne karty w obu bankach, każda osoba może zatem otrzymać bony na darmowe zakupy o łącznej wartości aż 700 zł. Co istotne, żaden z banków nie ogranicza możliwości posiadania kart tylko do jednej osoby w rodzinie. Obie karty może zatem wyrobić kilka spokrewnionych osób, co umożliwia zwielokrotnienie wartości bonów przeznaczonych na darmowe zakupy. Tutaj odbierzesz bony:
bon na 300 zł i bon na 400 zł.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?