Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Jak pozyskać środki na rozwój firmy z programu rządowego?

 

 

pieniadze-mam

Każdy polski przedsiębiorca ma możliwość uzyskania preferencyjnego finansowania z środków programu rządowego w ramach pomocy de minimis. Bez wkładu własnego i z wyjątkowo niskim oprocentowaniem.

 

Sprawdź szczegóły programu

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą korzystać z rządowego finansowania w ramach gwarancji de minimis. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, niezależnie od stażu działalności.

Dzięki wykorzystaniu gwarancji rządowej, przedsiębiorca może uzyskać kwotę finansowania o 50% wyższą niż przy standardowym kredycie bankowym. Ponadto, oprocentowanie kredytu jest w tym przypadku wyjątkowo niskie i wynosi zaledwie od 5,9%. Ponadto, w ramach gwarancji de minimis nie jest wymagany wkład własny ze strony przedsiębiorcy.

Sprawdź jak uzyskać finansowanie z programu rządowego

Skąd te rewelacyjne warunki finansowania? W ramach pomocy de minimis, państwo gwarantuje spłatę zobowiązań w razie problemów przedsiębiorcy. Dzięki temu bank uzyskuje rządowe poręczenie i dlatego może zaoferować tak atrakcyjne warunki finansowania. W tym przypadku, finansowanie mogą uzyskać również firmy, które w normalnej ofercie banku, kredytu nie dostałyby w ogóle.

Sprawdź kwotę, jaką możesz otrzymać z programu rządowego

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?