Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Jak uzyskać dopłatę do paliwa?

 

 

logo-stacje-benzynowe

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą uzyskać refundację kosztów paliwa w wysokości aż 1800 zł.

 

Jedna z instytucji finansowych zaproponowała polskim przedsiębiorcom program dopłat do zakupów paliwa. W każdym z kolejnych dziewięciu miesięcy przedsiębiorcy otrzymają zwrot kosztów ponoszonych na stacjach benzynowych w kwocie 200 zł. Łącznie, każdy przedsiębiorca może zatem obniżyć koszty zakupu paliwa o łączną kwotę aż 1800 zł. Zobacz, jak skorzystać z programu dopłat.

Warunkiem otrzymania comiesięcznej dopłaty do kosztów paliwa jest wyrobienie bezpłatnej karty paliwowej. Zakupy dokonane taką kartą, na dowolnej stacji benzynowej w Polsce, objęte będą refundacją w wysokości 10% ceny paliwa (do kwoty 200 zł miesięcznie). Dopłata w wysokości 10% wartości faktury dotyczy zakupów wszystkich rodzajów paliw (olej napędowy, benzyna, LPG) i jest niezależna od innych promocji paliwowych. Oznacza, to że przedsiębiorca może skorzystać zarówno z refundacji, jak i z promocji i zniżek dostępnych na poszczególnych stacjach. Zobacz, jak otrzymać kartę paliwową.

Co jednak istotne, z oferty mogą skorzystać jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty paliwowej są przy tym całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta. Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie 5 minut i w całości odbywa się on-line. Zobacz, jak szybko wyrobić kartę paliwową.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?