Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ruszył bon paliwowy o wartości 400 zł

 

 

logo-stacje-benzynowe

To nie koniec taniego tankowania. Już teraz każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może otrzymać bon paliwowy uprawniający do zakupu dowolnego paliwa o wartości aż 400 zł.

 

Przypomnijmy, że większość sieci stacji benzynowych zakończyła już wakacyjne promocje. Oznacza to, że przy tankowaniu nie uzyskamy już zniżek w wysokości kilkudziesięciu groszy na litrze. Tym samym, ceny paliw na stacjach powróciły do poziomów sprzed wakacji. Osoby prowadzące działalność gospodarczą wciąż mają jednak możliwość znacznego obniżenia kosztów paliwa.

 

Bon paliwowy o wartości 400 zł

Ruszyła właśnie nowa promocja. Tym razem jednak obejmie tylko te osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Od września, każdy przedsiębiorca może bowiem otrzymać bon paliwowy o wartości 400 zł. W jaki sposób?

Warunkiem otrzymania bonu paliwowego jest wyrobienie bezpłatnej karty paliwowej w jednym z polskich banków. Z bonu paliwowego skorzystać mogą jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty paliwowej są przy tym całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta (zobacz szczegóły).

Bon paliwowy o wartości 400 zł przyznawany jest każdemu przedsiębiorcy, który założy konto za pośrednictwem tej strony, podając w formularzu specjalny kod promocyjny. Kod uprawniający do otrzymania bonu paliwowego dostępny jest tutaj.

Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie kilka minut i w całości odbywa się on-line. Wniosek o bon paliwowy dostępny jest na tej stronie.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?