Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Możesz otrzymać nawet 1000 zł za każdy dzień choroby

 

 

lekarzPaństwowe ubezpieczenie zdrowotne to rozwiązanie drogie i nieskuteczne. Alternatywę stanowią prywatne ubezpieczenia, które gwarantują wypłatę nawet 1000 zł za każdy dzień spędzony w szpitalu.

 

Sprawdź szczegóły

Jedna z brytyjskich firm ubezpieczeniowych działających w Polsce, przygotowała ofertę prywatnego ubezpieczenia szpitalnego, które gwarantuje nam wypłatę świadczenia za każdy dzień pobytu w szpitalu. Wysokość takiego świadczenia wynosi nawet 1000 zł dziennie i wypłacane jest od pierwszego dnia pobytu w szpitalu. Oznacza to, że w przypadku 2-tygodniowej choroby, firma ubezpieczeniowa zobowiązuje się wypłacić nam nawet 14 tysięcy złotych. Ubezpieczenie umożliwia więc korzystanie z prywatnych usług medycznych i pokrycie ich kosztów ze świadczenia wypłacanego przez ubezpieczyciela.

Kto może się ubezpieczyć w ten sposób? Firma ubezpiecza każdego, pod warunkiem że nie ukończył 75 roku życia. Co ciekawe, jest to pierwsze ubezpieczenie na rynku, gdzie firma nie wymaga ŻADNYCH badań lekarskich, ani nie pyta nas o stan zdrowia. Nasz wniosek nie może zostać odrzucony. Brytyjski ubezpieczyciel gwarantuje, że nasz wniosek zostanie zaakceptowany bez względu na stan zdrowia. Wystarczy, że jesteśmy w wieku od 18 do 75 lat. Co więcej, firma gwarantuje, że ochrona ubezpieczeniowa będzie obowiązywać cały czas, niezależnie od zmiany stanu zdrowia w przyszłości.

Zobacz jak zapewnić sobie prywatne ubezpieczenie

Ubezpieczyć możemy zarówno siebie, jak i - za niewielką dopłatą - całą rodzinę, tj. współmałżonka i dzieci.

Ile to kosztuje? Składka jest uzależniona od wysokości świadczenia, jednak kalkulowana jest w taki sposób, aby na ubezpieczenie stać było każdego. W każdym przypadku jednak, składka z całą pewnością będzie dużo niższa, niż ta płacona do NFZ.

Co ciekawe, po zawarciu ubezpieczenia, zawsze możemy się rozmyślić. W ciągu 30 dni możemy bowiem zrezygnować z ubezpieczenia (z jakiegokolwiek powodu), a firma zwróci nam wszystkie wpłacone składki. Co więcej, brytyjski ubezpieczyciel gwarantuje, że nasza składka nigdy nie wzrośnie. Zgodnie z umową, nigdy nie będziemy płacić więcej, nawet w miarę upływu lat, niezależnie od zmiany stanu zdrowia, czy jakiegokolwiek innego powodu.

Sprawdź jak wykupić prywatne ubezpieczenie


 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?