Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

600 zł w prezencie dla każdej firmy

 

 

pieniadze-mamZ nietypową ofertą wyszedł do swoich klientów jeden z polskich banków. Każdej firmie wypłaca 600 zł premii.

 

 

Jak otrzymać premię?

W przeszłości zdarzało się już, że banki dawały 100 zł... nawet 200 zł za samo założenie konta. Tym razem jeden z banków daje aż... 600 zł. Premię za rozpoczęcie współpracy w wysokości 600 zł może otrzymać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą. Premia wypłacana jest po założeniu darmowego konta bankowego. Bank nie wymaga przy tym, aby likwidować dotychczasowe konto w starym banku. W relacjach z kontrahentami możemy więc nadal posługiwać się starym numerem rachunku a konto z premią pieniężną założyć dodatkowo. Sprawdź szczegóły oferty.

Otwarcie i prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, a dodatkowo każdy przedsiębiorca otrzymuje bonus w postaci darmowej księgowości wraz z bezpłatnym systemem wystawiania faktur  (sprawdź szczegóły). W ramach konta bank oferuje darmowe przelewy oraz bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wydanie i obsługa karty do konta również są darmowe. Przelewy realizowane za pośrednictwem konta nie są obciążone żadnymi opłatami. Bank nie pobiera również żadnych opłat za realizację stałych zleceń i poleceń zapłaty (sprawdź).

Konto z premią można założyć przez internet. Bezpieczeństwo naszych pieniędzy gwarantowane jest przez jeden z największych polskich banków objęty gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Zobacz, jak otrzymać 600 zł premii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?