Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

To ostatnia taka lokata

 

 

pieniadze_100_pln

Średnie oprocentowanie lokat wynosi obecnie zaledwie 4,08%. Jednak najlepsza lokata wciąż daje zarobić aż 7,00%. I to bez haczyków.


Sprawdź szczegóły oferty

Stopy procentowe lecą na łeb, na szyję. To na pewno dobra wiadomość dla kredytobiorców. Jednak posiadacze lokat nie są tym zachwyceni. W ciągu ostatniego miesiąca niemal wszystkie banki obniżały oprocentowanie lokat. Wskutek tego średnie oprocentowanie lokat spadało w niewiarygodnie szybkim tempie i osiągnęło poziom zaledwie 4,08%.

Na tle tej średniej pozytywnie wyróżnia się jeden bank, który cały czas oferuje oprocentowanie na poziomie 7,0%. To prawie dwukrotnie więcej niż średnia rynkowa. Jest to obecnie najwyżej oprocentowana lokata na rynku (biorąc pod uwagę jedynie te banki, które nie wymagają wykupienia dodatkowych produktów).

Więcej o ofercie

Jak wygląda w szczegółach ta najlepsza oferta na rynku? Jest to prosta lokata bez dodatkowych haczyków. Bank nie wymaga zakładania konta ani wykupenia dodatkowych produktów. Minimalna kwota lokaty to zaledwie 500 zł. Co ciekawe, lokatę można zerwać w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Bank zastosował niezwykle innowacyjny sposób zakładania lokaty. Lokatę można bowiem założyć całkowicie przez internet, bez potrzeby podpisywania jakichkolwiek dokumentów. Jednocześnie, bezpieczeństwo naszych pieniędzy gwarantowane jest przez jeden z największych polskich banków objęty gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Cała procedura założenia lokaty zajmuje 5 minut i w całości odbywa się on-line. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy na maila numer konta, na który przelewamy zadeklarowaną kwotę. Po dokonaniu przelewu lokata zostaje automatycznie uruchomiona. To wszystko! Od tego momentu cieszymy się odsetkami.

Jak założyć lokatę?

 

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?